Фізичним особам

Переваги додаткової недержавної пенсії, які можна отримати, здійснюючи внески до Відкритого пенсійного фонду «Фармацевтичний»

  1. стабільна і висока недержавна пенсія, котра забезпечена власними накопиченнями на Вашому персональному пенсійному рахунку ;
  2. пенсія виплачується при досягненні пенсійного віку, що визначається персонально Вами;
  3. податкові пільги для фізичних осіб-вкладників  – особа, що проводить пенсійні внески має право включити  їх до податкової знижки.

При здійсненні пенсійних виплат згідно з договором про виплату пенсії на визначений строк податковий агент, котрий утримує і сплачує до держбюджету податок є НПФ. Податок на доходи фізичних осіб утримується  не від всієї суми, а тільки від 60 відсотків щомісячної пенсійної виплати.

Для того щоб підписати пенсійний контракт, необхідно:

  1. Звернутись до Адміністратора Відкритого пенсійного фонду «Фармацевтичний» – ТОВ «КУА «Гарантія-Інвест», який розташований за адресою:
    м. Київ,  вул. В’ячеслава Липинського, буд. 12, оф. 1
    тел.:  (044) 235-63-34, факс: (044) 234-05-10
  2. З собою необхідно мати такі документи: паспорт; ідентифікаційний код платника податків, витяг з демографічного реєстру
  3. Заповнити анкету учасника фонду (в приміщенні Адміністратора фонду).

Якщо Ви бажаєте укласти пенсійний контракт на користь третьої особи, то необхідно принести ксерокопії її паспорта і ідентифікаційного коду.

Питання?

Якщо у Вас є питання, заповніть форму, що наведена нижче.